O nas

Lezerton to marka ręcznie wykonywanych wyrobów skórzanych, założona w Polsce. Tworzymy ekskluzywne akcesoria skórzane o najwyższej jakości, takie jak plecaki, torebki oraz inne.

Nasza misja ma na celu ułatwić Ci życie. Wierzymy, że piękno tkwi w prostocie i tworzymy nasz produkt w taki sposób by był wielofunkcyjny, trwały i pasował do większości Twoich strojów.

Chcemy realizować wszystkie Twoje kreatywne życzenia. Zdecydowaliśmy się na wykonywanie naszych produktów ręcznie, żeby być w stanie uwzględnić preferencje każdego klienta. Zespół projektantów i kaletników pracujących nad tworzeniem naszych produktów ma wieloletnie doświadczenie w pracy ze skórą. Nie przestają się uczyć i szukać nowych rozwiązań.

Materiałem na absolutnie wszystkie nasze produkty wybraliśmy wyłącznie skórę naturalną, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów (o skórze), dzięki czemu nasze produkty są naprawdę wyjątkowe.

Wierzymy, że każdy produkt Lezerton sprawia, iż jego właściciel staje się trochę szczęśliwszy i staramy się rozpowszechnić tę emocję, która towarzyszy pierwszemu dotknięciu naszego produktu, wśród wszystkich członków klubu Lezerton.

The access_token provided is invalid.